Firma QJAWY powstała w 2015 roku w wyniku połączenia dwóch prężnie działających na rynku firm (ALUSTYL istniejący od 2008 roku oraz firmy zajmującej się produkcją mebli od 1999 roku). Nasza nowa siedziba znajduje się w Dylewie niedaleko Rypina (ok.150 km od Warszawy, 180 km od Łodzi, 190 km od Trójmiasta).

Działalność naszej firmy to dwie gałęzie, które są ze sobą powiązane. Produkujemy fronty aluminiowe i szklane, lakierowane fronty mdf (początkowo na własne potrzeby ale w związku z dużym zapotrzebowaniem na rynku również na skalę krajową) a jednoczesnie realizujemy indywidualne zamówienia na meble do domów, biur, sklepów oraz wszelkie nietypowe zamówienia. Zajmując się obróbką aluminium i szkła jesteśmy w stanie spełniać najbardziej wyszukane życzenia klientów. Wykonujemy również grafikę na szkle.

Współpracujemy z wieloma kontrahentami na rynku krajowym oraz zagranicznym (np. rynek skandynawski, niemiecki). Obsługujemy większość hurtowni w zasięgu ok. 200 km od siedziby firmy. Posiadamy własny transport. Mniejsze zamówienia wysyłamy poprzez zaprzyjaźnioną firmę spedycyjną.

Zatrudniamy 20 wykwalifikowanych pracowników a w związku z coraz to szybszym rozwojem firmy i rozszerzaniem działalności wciąż to grono nam się powiększa.

Wykonując meble oferujemy bezpłatny projekt wykonany przez naszych projektantów (korzystamy z programu FUSION 20-20 firmy ABRYS), jak również współpracujemy z wieloma projektantami z różnych miast. Posiadamy nowoczesny park maszynowy (m.in. centrum obróbcze MECAL, maszyny do obróbki szkła, szlifierki, wiertarki, frezarki).