MEBLE

Oferta firmy QJAWY obejmuje wszystkie rodzaje mebli „na wymiar” od kuchennych po wszelkie zabudowy, garderoby, meble do salonów, sypialnie, gabinety, łazienki a także kompletne umeblowanie biur i sklepów.

W fazie planowania i projektów pomoże Państwu FUSION 2020 – jeden z najlepszych systemów komputerowej wizualizacji. (więcej na ten temat w zakładce PROJEKT).

Mając do wyboru drewno, płyty MDF, aluminium i szkło wykonujemy meble i zabudowy odznaczające się trwałością, funkcjonalnością i estetyką. Duży wybór profilów, frontów i akcesoriów znajdą Państwo na podstronie FRONTY.

Wykonujemy zestawy mebli do salonów, gabinetów, sypialni i łazienek. Opieramy się na powierzonych projektach lub proponujemy swoich projektantów. Wnikliwe poznanie Państwa gustu i potrzeb i współpraca przy doborze najlepszych materiałów i akcesoriów pozwalają stworzyć klimatyczne wnętrza, w których zawsze będą się Państwo czuli dobrze.

Poniżej wybrane przykłady naszych realizacji.

Realizujemy zamówienia na kuchnie „na wymiar” nawet w najbardziej skomplikowanych wnętrzach. Dokładny pomiar, zastosowanie systemu FUSION 2020 oraz doświadczenie i sumienność naszych pracowników są gwarancją solidnego wykonania.

Spełniamy nawet najbardziej wyszukane życzenia klientów. Dzięki zastosowaniu szkła i aluminium tworzymy kuchnie nowoczesne, estetyczne i trwałe.

Poniżej kilka przykładów naszych realizacji.

Meble biurowe wykonane przez Qjawy są ozdobą ponad 100 biur - od małych firm po wnętrza korporacyjnych biurowców. Funkcjonalność i estetyka są tu najważniejsze.

Zapewniają przyjemny klimat do pracy i zachwycają gości.

Poniżej kilka przykładów naszych realizacji.

Firma QJAWY realizuje zamówienia na meble sklepowe, specjalistyczne, apteczne, wyposażenie sklepów, stoiska wyspowe itp. W swoim dorobku mamy realizacje blisko 100 obiektów handlowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na podejmowanie się najtrudniejszych zadań. Stosowanie najlepszych materiałów i perfekcja wykonania przyczyniają się do sukcesu naszych klientów.

Poniżej kilka przykładów naszych realizacji.